Hõbetraageldus 2014 tulemused

Hõbetraageldusest on nüüdseks möödas nädal ning on aeg teha kokkuvõte ka meie blogis! 

Hõbetraagelduse korraldajad soovivad tänada kõiki, kes andsid oma panuse 2014. aasta moeshow-võistlusele HÕBETRAAGELDUS. Täname osalejaid, publikut, vabatahtlikest koosnenud meeskonda, žüriid, sponsoreid, hooandjaid, kajastajaid ja afterparty kuumaks kütnud DJ-sid!

Foto: Martin Lätt

Poodiumile jõudsid 11 huvitavat ja omapärast kollektsiooni noortelt moeloojatelt üle Eesti. Kõiki osalejaid oleme varasemalt tutvustanud ka siin blogis, kuid loetlegem nad veelkord esinemisjärjekorras: Laura Viia kollektsiooniga "Wings are made to fly", Olga Troškina "Modern Walking", Kadri Allaste "Trigeliz", Britta Põldma ja Keia Laht "Feel the wonder", Mattis Meekler "Limited collection 2014/2015", Gerlyn Mäepea "Kinnitatud kirg", Anete Hela Pulk "Epiphany", Birgit Kool "Lesera", Mirjam Kalmann "Repliik", Andra Rajasalu "A-Sfäär", Annika Esto "Suvi täis valgust". 

Parimaid aitas väljaselgitada 3-liikmeline žürii, koosseisus: Triinu Pungits, Piret Sootla ja Kalle Aasamäe.

Foto: Martin Lätt

Nüüd aga tulemuste juurde:

PUBLIKU LEMMIK: Annika Esto "Suvi täis valgust"


Parim meesmodell: Martin Kork
Parim naismodell: Elinora Sild


Fotod: Martin Lätt


I ERIPREEMIA Mattis Meekler "Limited Collection 2014/2015"
II ERIPREEMIA LaVia "Wings are made to fly"
III ERIPREEMIA Kadri Allaste "Trigeliz"

PEAVÕIT: Mirjam Kalmann kollektsiooniga "REPLIIK"Fotod: Martin Lätt

Peaauhinna pani välja fotostuudio Fotogeen, lisaks võitis Mirjam ka 50 € ja kõik disainerid ning võitjad said endale kinkekotid, mille panid välja Janika Iluäri, AVON, Belle Stuudio, Heavy Mental, Cosmopolitan, Expressions, Make Up Store ja Reval Kondiiter. Lisaks jõudis kõikide disainerite postkasti ka ajakirja Käsitöö maikuu number. 


Palju õnne võitjatele ja suur tänu kõikidele tublidele disaineritele, modellidele ja nende abilistele!

Rohkem fotosid üritusest on võimalik leida meie Facebooki lehelt SIIN aadressil ning Virumaa Teataja galeriist SIINTagasiside, kommentaarid ja näpunäited ürituse kohta on oodatud aadressil hobetraageldus@gmail.com.


Suurima tänuga,
Hõbetraageldus 2014 korraldajad Kaisa, Anett, Kati, Kristel, Rain, Anett, Kaisa ja Tõnis